Ten występ mógł kosztować go życie! Mołdawianin podbija brytyjski „Mam talent”

Nazwać tego artystę odważnym, to zdecydowanie za mało. Alexandr Magala z Mołdawii balansuje na krawędzi życia i śmierci. Mężczyzna wygrał już rosyjski „Mam talent”, a teraz postanowił zaskoczyć swoim talentem Brytyjczyków. Udało mu się – jurorzy i publiczność w przerażeniu oglądali, jak połyka ostrza.

Występy Alexandra wywołują ciarki. Trudno w spokoju patrzeć na mężczyznę, który wkłada do ust tak ostre narzędzie jak nóż albo miecz. Jurorzy brytyjskiego „Mam talent” byli zszokowani, a nawet przerażeni tym niesamowitym talentem. Publiczność biła brawa i trzymała kciuki za obywatela Mołdawii. Najmniejszy błąd mógł go kosztować życie.

Zobaczcie jeden z najbardziej ryzykownych występów w talent show.

Po raz pierwszy talent Alexandra Magalę mogli podziwiać Rosjanie. Mężczyzna wygrał rosyjską edycję „Mam talent” w 2014 roku. Reakcje i komentarze Rosjan po jego pierwszych występach na wizji, były podobne jak Brytyjczyków.

Ale jedno zwycięstwo w „Mam talent” to dla Alexandra za mało. Mężczyzna chce nagłośnić swoje nazwisko poza granicami Rosji, stąd decyzja o udziale w brytyjskiej edycji. Jak widać, już pierwszy występ sprawił, że zrobiło się o nim głośno.

Jak przyznał Mołdawianin, wiele razy podczas prób zdarzyło mu się zranić przełyk. Nic dziwnego, że widzowie, także z Polski, przyznają, że to najbardziej niebezpieczne show, jakie oglądali na wizji.

Nie możemy doczekać się kolejnych występów Alexandra. Aż strach pomyśleć do czego jest zdolny…

Nietypowe talenty

Do talent show przychodzą osoby o rozmaitych talentach. A im bardziej dziwny i niepowtarzalne show zrobią, tym większa szansa na zdobycie uznania jury i widzów.

Niesamowite wrażenie zrobił na publiczności Gennady Tkachenko, uczestnik ukraińskiego „Mam talent”. Mężczyzna jest mistrzem w naśladowaniu dźwięków natury. Gruchające gołębie, przelatująca pszczoła oraz odgłos wodospadu – jest w stanie odtworzyć praktycznie każdy dźwięk, jaki wydaje przyroda.

Z kolei do historii francuskiego „Mam talent” przejdzie występ Brenta Raya Frasera. Podczas castingu 36-latek przedstawił się jako „nagi malarz”. Szybko okazało się, że nie wybrał tego pseudonimu przypadkiem. Francuz szybko przystąpił do dzieła. I to dosłownie. W ciągu minuty namalował obraz. A za narzędzie malarskie posłużył mu… penis.

Jak oceniacie występy Alexandra? Uważacie, że mężczyzna zbyt wiele ryzykuje dla sławy?

Radio ZET/SJ

Więcej: