Edyta Górniak modli się o zdrowie syna. Co mówią lekarze o stanie Allana?

Edyta Górniak modli się o zdrowie syna. Allan Krupa jest w złym stanie po zakażeniu organizmu. Co jest przyczyną choroby Allana?

Edyta Górniak i Allan Krupa od niedawna mieszkają w Los Angeles. Niestety szczęśliwe życie przerwała niespodziewanie choroba Allana. Syn wokalistki skarżył się na ból brzucha, jednak nie zdiagnozowano właściwej przyczyny pogorszonego stanu zdrowia. Przez chwilę było lepiej, ale teraz okazało się, że Allan ma zakażenie organizmu. Na Facebooku poinformowała o tym sama piosenkarka. Opisała też swoje uczucia z tym związane.

Co dzieje się ze zdrowiem Allana?

"Zawieszona gdzieś w nie określonej przestrzeni nie wiem nawet czy potrafię odczuwać cokolwiek poza cierpieniem mojego jedynego dziecka. Strach tego rozmiaru potrafi udźwignąć chyba tylko matka. Od ataku paniki i duszącego płaczu, przez zdrętwiałe z napięcia mięśnie, brak snu i przerażenie, dotarłam do ciszy. Trwam w niej. Dziękuje Produkcji programu za pełną wyrozumiałość, a niezwykłym koleżankom ze sceny za szczerą chęć pomocy.Przepraszam wszystkich za nieobecność w pracy. Mój syn ma zakażenie organizmu z powodu pęknięcia wyrostka" - napisała.

Jak informuje "Fakt", stan Allana jest poważniejszy, niż lekarze się spodziewali.

"Czekamy w modlitwie"

Fani od samego początku wspierają wokalistkę w ciężkich chwilach, kierując do niej wiele ciepłych słów. "Dużo sił, wytwałosci i dużo zdrówka. Proszę być pozytywnej myśli. Wszystko musi zakończyć się dobrze , bo nie ma innego wyjścia. Za równo Pani jak i Allan dacie radę. Więź między matką a dzieckiem jest najsilniejszą z możliwych. A ona daje siłę" - pisze jedna z komentujących. "Pani Edyto proszę być dobrej myśli, zobaczy pani, wszystko będzie dobrze. Myślami jesteśmy wszyscy z panią. A Allankowi życzę dużo zdrowia" - pisze inna.

W tej chwil Edyta Górniak czeka na kolejne informacje od lekarzy. Pomaga jej w tym modlitwa. "W Modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia".

Trzymamy kciuki za powrót Allana do zdrowia.

Więcej: