Allan Krupa: post na Instagramie jako podziękowanie za modlitwy

Allan Krupa już czuje się dobrze. Syn Edyty Górniak wraca do zdrowia po zakażeniu organizmu, które przechodził w ostatnich dniach. Po opuszczeniu szpitala opublikował na Instagramie piękne podziękowanie dla wszystkich, którzy go wspierali.

Kilka dni temu okazało się, że syn Edyty Górniak jest w ciężkim stanie. Trafił do szpitala, gdzie okazało się, że ma zapalenie całego organizmu. Wszystko z powodu źle zdiagnozowanego problemu z wyrostkiem robaczkowym. Chłopak skarżył się wcześniej na silne bóle brzucha, które po pewnym czasie ustąpiły. Niestety, kiedy znów dały o sobie znać, okazało się, że Allan był już w bardzo złej kondycji zdrowotnej.

O stanie zdrowia syna Edyta Górniak informowała na swoim Facebooku, gdzie publikowała też podziękowania za wszelkie wyrazy wsparcia. W trudnych chwilach wspomniała nawet, że modli się o zdrowie Allana.

Teraz, kiedy stan zdrowia syna gwiazdy uległ poprawie, sam chory postanowił podziękować za wsparcie. Opublikował na swoim Instagramie słowa specjalnie dla tych, którzy wierzyli w jego powrót do zdrowia.

"Nareszcie... Już lepiej się czuję i wierzę, że wyzdrowiałem także dzięki Wam. Chciałem bardzo podziękować osobom, które przesyłały mi dobrą energię i modlitwę. Dziękuję. ps. Na szczęście miałem wygodniejsze łóżko, niż moja mama" - napisał.

Więcej: