Obiecał i słowa dotrzymał. Andrea Bocelli zaśpiewał po wygranej Leicester City [WIDEO]

Jak obiecał, tak zrobił. Andrea Bocelli, najsłynniejszy włoski tenor i śpiewak operowy zaśpiewał na stadionie King Power dla Leicester City. 

W marcu niewidomy śpiewak Andrea Bocelli obiecał trenerowi Claudio Ranieriemu, że zaśpiewa na stadionie, jeśli Leicester City zdobędzie tytuł mistrzów Anglii. 

Już w poniedziałek 2 maja było wiadomo, że klub zdobędzie tytuł. Po zakończonym meczu na murawę boiska wyszedł Bocelli i zaśpiewał „Nessum Dorna”. Kibicom i piłkarzom odebrało mowę. 

"

Leicester City pragnie podziękować Andrei za poświęcenie kilku dni ze swojego światowego tourne, aby wziąć udział w naszym świętowaniu w sobotnie popołudnie - napisał w komunikacie klub. "

Leicester City odebrało puchar

Po wygranej Leicester City fani mieli wiele powodów do radości. Klub zorganizował prawdziwą fetę. Zobacz, czego mogli spodziewać się kibice

7 maja Leicester City odebrało puchar za mistrzostwo Anglii. Fani, którzy w komplecie wypełnili King Power Stadium, otrzymywali kawałek pizzy oraz piwo, a dla niepełnoletnich przygotowano inne napoje. 

Radio ZET/MB

Więcej: