Andrzej Duda z rybą. Zdjęcie prezydenta hitem sieci

Czy to Andrzej Duda z fryzurą na Marka Mostowiaka? Wiele na to wskazuje. Internauci podzielili się śmiesznym zdjęciem sprzed osiemnastu lat, na którym widać łudząco podobnego do prezydenta mężczyznę, chwalącego się swoimi zdobyczami z jeziora. Czy to naprawdę nasz prezydent?

Po raz pierwszy fotografia pojawiła się na portalu Google+. Autor wpisu nie krył zaskoczenia swoim niesamowitym znaleziskiem:

– Podczas robienia porządków w piwnicy przeglądałem również stare numery Wiadomości Wędkarskich, które mi się ostały.... Numer 8/98 - nie spodziewałem się zobaczyć Prezydenta Andrzeja Dudę :) – napisał internauta.

Zdjęcie pochodzi z „Wiadomości Wędkarskich" z 1998 roku. Na fotografii widzimy dumnego prezydenta albo jego sobowtóra, który prezentuje czytelnikom dwie wyłowione z jeziora Lipno klenie! Jedna z ryb ważyła prawie 9 kg i mierzyła 80 cm – to imponujący wynik.

Część internautów twierdzi jednak, że mężczyzna na zdjęciu to raczej Marek Mostowiak, jeden z bohaterów popularnego tasiemca „M jak miłość" TVP2.

Radio ZET/SI