Ciężarna Lewandowska na meczu Roberta

Ania i Robert Lewandowscy niebawem zostaną rodzicami. Ania czuje się świetnie i pracuje do ostatnich dni ciąży. Mąż trenerki rozumie jej pasję i nie ogranicza aktywności żony. 

Ania Lewandowska w ciąży nie zwalnia tempa. Choć już niedługo zostanie mamą, nie zaszyła się w domu, a wręcz przeciwnie – wciąż pracuje i wspiera męża. Ostatnio pojawiła się razem z przyjaciółkami na meczu w Monachium. Czy wiesz wszystko o Ani Lewandowskiej? Sprawdź to w quizie

Po raz kolejny jej obecność przyniosła Robertowi szczęście – Lewandowski strzelił Augsburgowi trzy bramki i wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców Bundesligi (ma tyle samo bramek co Pierre-Emerick Aubameyang, który gra w Borussii Dortmund). Ostatecznie Bayern Monachium w meczu 26. kolejki Bundesligi pokonał przed własną publicznością Augsburg 6:0!

Ania Lewandowska w ciąży w krótkiej sukience

Trzeba przyznać, że stan błogosławiony bardzo Ani służy. Kto wie, czy nie wygląda jeszcze lepiej niż kilka miesięcy temu? 

Gdy maleństwo pojawi się na świecie, para na pewno zwolni tempo. Ciekawe, jak długo pracowita Lewandowska wytrzyma na urlopie macierzyńskim?

RadioZET.pl/SI

Wybierz plusometr idealny dla siebie