Anja Rubik z nowym facetem?! To następca Sashy?

Anja Rubik ma już nowego faceta? Sprawdzamy, kim jest tajemniczy przystojniak, którego pokazała na Instagramie!

Anja Rubik i Sasha Knezevic są już w trakcie rozwodu. Informację tę w jednym z niedawnych wywiadów potwierdził obecny jeszcze mąż modelki. Od października 2015 roku para jest w separacji. Najpierw miała być tymczasowa przerwa, odpoczynek od siebie. Niestety – okazało się, że zamiast rozstania na krótko, modele wybrali rozwód. Tymczasem Rubik na Instagramie kilka dni temu pokazała zdjęcia z… tajemniczym facetem. Fotka wywołała sporo zamieszania, bo Anja pozuje na niej w stroju kąpielowym, opierając głowę na ramieniu jakiegoś przystojniaka. Zdjęcia zrobione zostały na jachcie, co sugerować może intymny, romantyczny wypad modelki i tajemniczego bruneta. Pojawiły się pytania o to, kim jest nowy mężczyzna u boku Anji. Rubik tak szybko pocieszyła się po rozstaniu?

Czy to nowy facet Anji Rubik?

Okazuje się, że domniemany „nowy chłopak” Anji Rubik, Anthony Vacarello, to tak naprawdę dyrektor kreatywny domu mody Saint Laurent i jednocześnie bliski, wieloletni przyjaciel modelki. Nie ma więc mowy o tym, by mógł być jej nowym facetem. Tym bardziej, że jeśli Vacarello miałby któreś z rozwodzącej się pary pocieszać, to wybrałby raczej Sashę.

Zatem pogłoski o możliwym nowym związku Rubik są zdecydowanie na wyrost. Póki co trwa rozwód Anji i Sashy. Prawdopodobnie już wkrótce jedna z najpiękniejszych par świata mody ogłosi swoje definitywne rozstanie. Obydwoje przyznają, że są w dobrych relacjach i chcą je podtrzymywać, więc nie powinniśmy spodziewać się sensacyjnego przebiegu sprawy rozwodowej.

Więcej: