Niesamowite! Dla Anji Rubik zamknięto Wersal

Anja Rubik doskonale odnajduje się we Francji. W wywiadach często podkreśla, że bardzo odpowiada jej podejście Francuzów do życia i że w Paryżu czuje się niemal jak w domu. Nic dziwnego więc, że gdy tylko znajduje chwilę wolnego czasu, odwiedza swoich paryskich przyjaciół i spaceruje po bulwarach nad Sekwaną. Tym razem odwiedziła także słynny Wersal. Nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że pałac został zamknięty specjalnie dla niej. 

To się nazywa szczęście! Anja Rubik miała okazję zwiedzać Wersal zupełnie prywatnie. Tym wyróżnieniem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

– Jestem bardzo rozpieczona. Prywatny spacer przez pusty Wersal – napisała na Instagramie.

Polska supermodelka miała okazję spacerować po słynnych królewskich ogrodach jedynie w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Na szczęście całe wydarzenie udokumentowała w internecie. 

Co roku dawną siedzibę francuskich monarchów zwiedza około 10 milionów osób, zafascynowanych historią Francji i architektonicznym pięknem. Oprócz pałacu Ludwika XIV – nazywanego królem Słońce – turyści mogą odpoczywać w pięknych ogrodach. 

Redakcja ZET/SI