To ona zagra Violettę Villas

Wiadomo już, kto wcieli się w postać ikony polskiej piosenki! Zdaniem medialnych doniesień rolę Violetty Villas powierzono Annie Ilczuk –  aktorce znanej z serialu „Świat według Kiepskich". Jak poradzi sobie z tym zadaniem?

Anna Ilczuk ma 35 lat. Szerszej publiczności dała się poznać z roli Emilii Śmiałek w "Pierwszej miłości" oraz Jolasi w „Świecie według Kiepskich". Występowała także w serialach takich jak: „Prawo Agaty", „Komisarz Aleks" i „Ojciec Mateusz. Na koncie ma również kilka ról kinowych, między innymi w takich produkcjach, jak „Z miłości", „Sala samobójców", „Daas", „80 milionów" czy „Różyczka". Na co dzień aktorka związana jest z wrocławskim Teatrem Polskim. 

Aktorka w wyścigu po rolę polskiej legendy sceny rozrywkowej pokonała między innymi Joannę Liszowską i Margaret. Historia życia Violetty Villas (a właściwie Czesławy Marii Gospodarek) to niemal gotowy materiał na film. Reżyserka filmu Karolina Bielawska zrezygnowała jednak z przestawiania całej biografii artystki. Postanowiła skupić się na początku kariery Villas. 

Zobaczcie też, jak radziła sobie Ilczuk w „Świecie według Kiepskich":