Zaśpiewała tak, że trenerzy nie kryli łez. Płakali nawet inni uczestnicy

W następnym etapie  show Dwójki – „The Voice of Poland" – czyli nokaucie trenerzy będą musieli wybrać cztery osoby, które przejdą dalej. Szykuje się zacięta rywalizacja, bo w tej edycji, po zmianie regulaminu, żaden uczestnik nie będzie bezpieczny. 

Jedną z faworytek jest Anna Karwan (współpracowała m.in. z Moniką Brodką, Sidneyem Polakiem czy Maćkiem Zakościelnym) z drużyny Natalii Kukulskiej. W trzecim etapie programu zaśpiewa wielki przebój Kayah „Jestem kamieniem". Fragment występu został już opublikowany w sieci – widzimy, że wykonanie Anny wzruszyło pozostałych uczestników i trenerów. 

Anna Karwan zachwyciła trenerów 7. edycji „Voice of Poland" już podczas przesłuchań w ciemno, gdzie zaśpiewała „Purple rain" Prince'a.

Oprócz Karwan w ekipie Natalii Kukulskiej, która występuje w programi po raz pierwszy, są także: Karolina Gefert, Damian Rybicki, Patryk Krajewski, Beata Romanowska, Patryk Wasilewsk i Olga Barej.

Czy Anna Karwan przejdzie do następnego etapu. Wszystko na to wskazuje. Naszym zdaniem ma także spore szanse, by wygrać cały program. Czy tak się stanie? Przekonamy już już niedługo podczas finału „Voice of Poland".

Radio ZET/SI