Anna Lewandowska: Nie mieliśmy pieniędzy. Pomagał nam Caritas

Anna Lewandowska dziś może pozwolić sobie na wystawne i luksusowe życie. Ale okazuje się, że nie zawsze tak było. Trenerka przyznała w programie Magdy Mołek, że jej rodzinie kiedyś brakowało pieniędzy. Gdzie można zobaczyć program i czy będzie dostępny online?

Anna Lewandowska była gościem w programie Magdy Mołek „W roli głównej". W rozmowie z dziennikarką trenerka przyznała, że w dzieciństwie żyła skromnie, a jej rodzinie brakowało pieniędzy na podstawowe potrzeby.

– Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas. I kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie – przyznała Anna Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek.
Trudna sytuacja materialna wynikała z rozwodu rodziców Lewandowskiej:

– Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia – przyznała Anna Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek.

„W roli głównej" odcinek 4. można było zobaczyć na TVN Style w  poniedziałek, 26 września 2016, o godzinie 22:25. Program będzie można zobaczyć też online na stronie player.pl. Na razie odcinek nie został jednak dodany.

Radio ZET/SI