Lewandowska szczerze o ciąży

Anna Lewandowska opublikowała na swoim blogu wpis na temat ciąży. Pojawiło się w nim kilka ważnych informacji dla przyszłych mam, a także szczerych wyznań pięknej trenerki fitness.

Ania Lewandowska już za kilka tygodni zostanie mamą. Do narodzin swojego maleństwa przygotowuje się bardzo aktywnie. Znalazła jednak trochę czasu, by podzielić się swoimi przemyśleniami na temat ciąży z innymi kobietami spodziewającymi się dziecka i takimi, które dopiero przygotowują się do roli mamy.

Czy ustępujesz miejsca ciężarnym kobietom?

Lewandowska napisała kilka słów na temat stosunku bliskich i całkiem obcych ludzi do kobiet ciężarnych:

„Nadszedł ten piękny czas, kiedy niezależnie od lepszych czy gorszych humorów, śmiechu do rozpuku czy też wzruszeniu na reklamach proszku do prania, my a dodatkowo nasza rodzina możemy jednogłośnie stwierdzić – tak jestem/jesteś w „błogosławionym stanie”, więc nawet nienaturalne zachowania stają się normalnymi:). Nasi najbliżsi zachowują się jakbyśmy były zagrożonym gatunkiem pod ścisłą ochroną i co bardzo miłe nieznajomi ustępują nam miejsca w autobusie, kolejce do lekarza czy w sklepie. JAK NIE TERAZ TO KIEDY?" – zapytała mistrzyni karate.

Anna Lewandowska w ciąży pozuje topless

Zdaniem Ani kobiety ciężarne powinny zadbać o odpoczynek.

„Niezależnie od etapu ciąży, świetnych wyników badań lekarskich (czego z całego serca Ci życzę), góry naczyń do zmywania i innych ważnych spraw, których nikt za Ciebie nie zrobi, czas by o tym trochę zapomnieć i … ZADBAĆ O SWÓJ RELAKS. W codziennym pędzie zapominasz o dwóch osobach, którym Twój komfort i spokój są teraz najbardziej potrzebne, Te dwie osóbki to Ty i Twoje nienarodzone jeszcze dziecko" – napisała Ania.

Dla Ani odpoczynek nie jest jednak synonimem leżenia przed telewizorem.

„O ile zalecenia lekarskie nie są inne, nie doradzam żadnej kobiecie ciężarnej leżenia plackiem i czekania na poród. Wiem, że mnie albo rozniosłaby energia, albo padłabym z nudów. Umiarkowany ruch, odpowiednie ćwiczenia, spacery i spokojny trening na pewno znacznie poprawią Twoje samopoczucie" – zaleca innym kobietom sportsmenka.

Jak dba o siebie Lewandowska?

RadioZET.pl/SI