Lewandowska wrzuciła odważne zdjęcie. Fanki zachwycone

Anna Lewandowska - mimo ciąży - nie zwalnia tempa. Ale praca nad treningami dla kobiet spodziewających się dziecka to nie wszystko. Trenerka stara się też motywować swoje fanki w mediach społecznościowych. Właśnie zamieściła jedno ze swoich najpiękniejszych zdjęć na Instagramie. A przy okazji dodała kobietom siły!

Anna Lewandowska ma w sobie coś takiego, co sprawia, że naprawdę trudno jej nie lubić. Zawsze uśmiechnięta, piękna, wysportowana i do tego zarażająca wszystkich pozytywną energią. Kto poznał Anię, wie, że jeśli ideały istnieją, to żona Lewandowskiego jest ich najbliżej. Trenerka doskonale wie, że myślenie w jasnych barwach i walka z własnymi przyzwyczajeniami są pierwszym krokiem do walki o najlepszą wersję siebie.

Lewandowska zamieściła właśnie na Instagramie kolejne motywujące zdjęcie – i tym razem adresowane do pań. Choć żona polskiego piłkarza nie angażuje się w politykę, sprawy dotyczące kobiet są jej bardzo bliskie, czego nigdy nie ukrywała. Zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w ciąży, zostało wykonane przez znaną fotografkę Martę Wojtal. Dietetyczka podpisała je w ten sposób, co na pewno wielu kobietom dodało energii.

Z kolei autorka zdjęcia zdradziła kulisy jego powstawania:

„Można się spotkać bez sztabu stylistów, makijażystów, dziesiątek spotkań, by omówić jedno ujęcie, bez briefu klienta, po prostu zrobić zdjęcie, które się kocha. Dziękuję Ania za zaufanie, uwielbiam ten portret, tym bardziej jest dla mnie cenny, że jest zrobiony zupełnie dla pasji w domowych warunkach przy kawie i owsiance #women #beutiful #amazing @annalewandowskahpba #love #portrait #natural #passion #beauty”" – napisała na Instagramie Marta Wojtal, autorka pięknej fotografii Ani.

RadioZET.pl/SI