Zień pokazał zdjęcie ze ślubu Lewandowskich. Suknia wciąż zapiera dech w piersiach

Maciej Zień wrócił już do show-biznesu po skandalu ze wspólnikiem, który oskarżył go o kradzież części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Projektant pracuje teraz nad nową ślubną kolekcją. Z tej okazji postanowił przypomnieć jeden z jego najbardziej udanych projektów. Pamiętacie?

Anna Lewandowska w dniu ślubu wyglądała naprawdę olśniewająco! Ukochana Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na klasyczny krój – górę bez ramion oraz mocno rozkloszowany dół. Sukienka miała kremowy odcień i podkreślała wszystkie atuty figury mistrzyni karate. Choć od ślubu minęły już ponad trzy lata, kreacja uszyta specjalnie dla Ani wciąż budzi zachwyt. Nic więc dziwnego, że Maciej Zień twierdzi, że jest jedną z najpiękniejszych sukien ślubnych, które stworzył.

– Przygotowania do kolekcji ślubnej pełną parą. A to jedna z moich najpiękniejszych sukien ślubnych. Dziękuję Aniu :) #annalewandowska #robertlewandowski #ślub #happy #wedding – napisał projektant na Instagramie, gdzie zamieścił też fotografię ze ślubu Lewandowskich.

Fani subtelności prac Zienia nie mogą doczekać się już jego najnowszej kolekcji ślubnej. Miejmy nadzieję, że suknie bedą równie piękne jak ta, którą miała na sobie Anna Lewandowska.

Radio ZET/SI