Ten taniec był inny niż wszystkie. Jurorzy i publiczność „Mam talent” zostali oczarowani [WIDEO]

We wszystkich edycjach „Mam talent” pojawiają się osoby, które są bardzo uzdolnione tanecznie. W drugim tygodniu przesłuchań w brytyjskiej edycji talent show wystąpiła wyjątkowa para tancerzy. Zaprezentowali oni poruszającą choreografię, inną niż wszystkie. Czegoś takiego widzowie programu jeszcze nie widzieli.

Violet z Holandii i Antonino z Włoch, którzy między innymi tworzą formację Another Kind of Blue, zaprezentowali piękny taniec, który dodatkowo wspierany był przez zapierające dech w piersiach wizualizacje.

Prawie cały układ para wykonała na podłodze w pozycji leżącej. Na ekranie pojawiały się widoki, do których artyści się dopasowywali. Oglądając choreografie, odnosi się wrażenie, że uczestniczymy w historii opowiadanej przez tancerzy. 

Jurorzy i publiczność z zapartym tchem obserwowali taniec. Artyści zostali nagrodzeni brawami na stojąco.

Występy wywołujące ciarki

W programach typu talent show bardzo często pojawiają się osoby, które pozostają w pamięci publiczności na bardzo długo. We wcześniejszym odcinku „Mam talent” pojawiła się niezwykła 12-latka. Beau Dermott zaśpiewała bardzo trudną piosenkę - „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Występ przyprawił wszystkich o gęsią skórkę. Już podczas pierwszych taktów muzyki, jurorzy i publiczność oniemieli z wrażenia. Głos dziewczynki brzmiał bardzo dojrzale. Swoim śpiewem i aranżacją utworu doprowadziła do łez niejedną osobę siedzącą na publiczności. Wzruszenia nie kryła również rodzina dziewczyny. Dziewczyna została nagrodzona brawami na stojąco. Wszyscy piszczeli, krzyczeli i skakali. Publiczność skandowała. Namawiali jurorów do wciśnięcia złotego przycisku, który odsyła uczestnika bezpośrednio do półfinału. 

Jednak to występ Alexandr Magala z Mołdawii sprawił, że publiczność musiała zamykać oczy. Trudno w spokoju patrzeć na mężczyznę, który wkłada do ust tak ostre narzędzie jak nóż albo miecz. Jurorzy brytyjskiego „Mam talent” byli zszokowani, a nawet przerażeni tym niesamowitym talentem. Publiczność biła brawa i trzymała kciuki za obywatela Mołdawii. Najmniejszy błąd mógł go kosztować życie. Po raz pierwszy talent Alexandra Magalę mogli podziwiać Rosjanie. Mężczyzna wygrał rosyjską edycję „Mam talent” w 2014 roku. Reakcje i komentarze Rosjan po jego pierwszych występach na wizji, były podobne jak Brytyjczyków.

Jak oceniacie występ pary tancerzy? :)

Radio ZET/MB

Więcej: