„Azja Express 2": są już plotki o uczestnikach programu

Program „Azja Express" spotkał się z tak dużym zainteresowaniem widzów, że nikogo nie dziwi, że stacja TVN pracuje już na drugą edycją programu. Kiedy będzie można ją zobaczyć? Kim będą uczestnicy show? Znamy już pierwsze szczegóły!

Nie jest żadną tajemnicą, że widzowie uwielbiają oglądać gwiazdy w sytuacjach niecodziennych – w sportowych strojach, bez makijażu i podczas stresujących zdarzeń. Nie jest więc specjalnym zaskoczeniem, że program „Azja Express" pokazujący prawdziwą twarz celebrytów stał się hitem ramówki TVN i że stacja pracuje już nad następną edycją.

Formuła programu jet bardzo prosta. Celebryci wyruszają w podróż po Azji. Ich celem jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy muszą sami zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową i transport.

Jak informuje magazyn „Flesz" ponoć udziałem w programie zainteresowana jest Aneta Zając, aktorka znana z „Pierwszej miłości".

– Chciałaby pokazać się widzom z zupełnie innej strony –  mówi dwutygodnikowi jej znajoma.

Magazyn spekuluje, że osoba, którą zapewne zabrałaby tam ze sobą, byłaby jej koleżanka z planu – Ula Dębska.

Pojawiły się także informacje, że drugiej edycji programu nie poprowadzi Agnieszka Szulim (Woźniak-Starak), która przygotowuje się do ciąży. Zamiast niej show poprowadzić ponoć ma Hanna Lis, która zrezygnowała już z dziennikarstwa politycznego i chce zająć się lifestylem. 

Radio ZET/SI/Flesz