Azja Express: uczestnicy sami zrezygnowali z programu

Ósmy odcinek show „Azja Express" już za nami! Uczestnikom udziela się rywalizacja, a atmosfera jest coraz gorętsza. Tym razem celebryci musieli m.in. ogolić głowę w stylu laotańskiego mnicha i wymienić się spodniami z miejscowymi! Komu udało się przejść dalej, a która para musiała odpaść? Odcinek skończył się sporym zaskoczeniem. Projektant Łukasz Jemioł walczył z 40 stopniową gorączką – prawdopodobnie wynikającą z malarii.

Program rozpoczął się od golenia głów. Uczestnicy musieli albo ogolić sobie głowę, albo wymienić się na spodnie z miejscowymi. Najbardziej przerażone były oczywiście dziewczyny.

Uczestnicy dzielnie walczyli o to, aby jak najszybciej dotrzeć na metę. Jako pierwsi przybiegli Pascal i Paweł, drugie miejsce zajęły Marysia i Agnieszka, natomiast na trzeciej pozycji zameldowali się Hanna i Łukasz. 

Walka o amulet rozegrała się w wiosce rybackiej. Uczestnicy musieli przygotować filety z ryb, które wyłowili z jeziora. Do walki o amulet stanęli Pascal i Paweł oraz Renata i Weronika, które w poprzednim odcinku zdobyły immunitet. W tej konkurencji najlepsi okazali się Pascal i Paweł, co było oczywiście do przewidzenia.

Potem na bohaterów show czekał kolejny morderczy wyścig. Bezpieczne były tylko Renata i Weronika, które miały już zapewniony wyjazd do Kambodży. 
W Napong, gdzie jako pierwsi dotarła para: Pascal i Paweł, uczestnicy musieli samodzielnie zrobić whisky. Hania i Łukasz nie byli w stanie dokończyć zadania – Łukasz zachorował – bardzo możliwe, że na malarię. Łukasz i Hania sami zrezygnowali z programu. Swoje amulety przekazali Izie Miko i Leszkowi Stańkowi.

W programie zostało już tylko 5 par. O wygraną walczą:

Iza Miko i Leszek Stanek
Renata Kaczoruk i Weronika Budziło
Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański
Michał Żurawski i Ludwik Borkowski
Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Radio ZET/SI