Azja Express – odpadli Rozenek i Majdan

Tego nikt się nie spodziewał! W 4. odcinku programu „Azja Express" odpadli faworyci widzów – Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Konflikt między Perfekcyjną Panią Domu a Renatą Kaczoruk zaczął się nasilać i to właśnie – zdaniem internautów – ukochana Kuby Wojewódzkiego najbardziej przyczyniła się do porażki Rozenek i Majdana.

Zupełnie niespodziewanie program „Azja Express” opuścili ulubieńcy widzów – Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan. Internauci twierdzą, że to w dużej mierze wina Renaty Kaczoruk – partnerki Kuby Wojewódzkiego, która dotąd nie zaskarbiła sobie sympatii widzów. Rozenek i Majdan mogli zostać podwiezieni ciężarówką, którą jechała modelka razem z Pascalem Brodnickim. Ukochana Wojewódzkiego zdecydowała jednak, że nie pomogą oni potrzebującej parze, przez co faworyci widzów musieli pożegnać się z programem, i już w czwartym odcinku.

– To jest program, który pokazuje ludzi takimi, jakimi są naprawdę. Nie da się udawać dłużej niż kilka, kilkanaście godzin. Ale bitch! – oceniła rywalkę jak zwykle bezkompromisowa Małgorzata Rozenek.

Świeżo upieczeni małżonkowie dotarli do mety jako ostatni. I zgodnie z regulaminem – musieli opuścić plan „Azja Express". Internauci są jednak niepocieszeni – ich zdaniem Majdanowie byli najbarwniejszą parą w całym programie. 

Przypomnijmy, że program „Azja Express" można oglądać w środy o 21:30 w stacji TVN. „Azja Express” jest realizowany na podstawie holendersko-belgijskiego formatu „Peking Express” . W show biorą udział znane duety. Na udział w polskiej edycji programu  zdecydowali się m.in.: Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Agnieszka Włodarczyk, Iza Miko, Leszek Stanek, Pascal Brodnicki, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy właśnie pożegnali się z programem. Najdroższe show w historii TVN prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.

Radio ZET/SI