Azja Express – Renata Kaczoruk i Weronika Budziło zdobyły immunitet

A to zaskoczenie! Renata Kaczoruk i jej koleżanka Weronika Budziło zdobyły immunitet w siódmym odcinku programu „Azja Express". W ten sposób kontrowersyjna para zapewniła sobie nietykalność podczas następnego etapu podróży. 

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło od początku programu miały pewne problemy z porozumiewaniem się. W ostatnim odcinku naprawdę było między nimi nerwowo. Po raz pierwszy spokojna zwykle prawniczka postanowiła postawić się swojej współtowarzyszce, gdy ta wykłócała się z podwożącą je kobietą, że zmierzają w niewłaściwą stronę. W końcu jednak Kaczoruk przyznała koleżance rację.

Ile wiesz o Kaczoruk?

Przypomnijmy, że Renata Kaczoruk i Weronika Budziło nie znały się przed rozpoczęciem programu. Renata miała brać w nim udział ze swoją przyjaciółką, ale ta ostatecznie zrezygnowała. Myślała także o tym, by zaprosić do udziału swoją siostrę bliźniaczkę Agatę, ale jednak uznała, że to zły pomysł. Weronika i Renata poznały się dopiero na planie. Prawniczka przyznała w „Dzień Dobry TVN", że między nimi nie „zaklikało". Nic dziwnego – Kaczoruk szybko stała się czarnym koniem całej edycji i jedną z najbardziej nielubianych postaci w polskim show-biznesie. 

Zobacz, co Rusin sądzi o tej aferze

Radio ZET/SI