Renata Kaczoruk tłumaczy się w w „Dzień Dobry TVN"

Mimo że Renata Kaczoruk odpadła z programu „Azja Expres" nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Modelka właśnie nakręciła swój pierwszy film. W programie „Dzień Dobry TVN" szczerze opowiedziała też o swoich odczuciach po udziale w kontrowersyjnym show.

Renata Kaczoruk w „Dzień Dobry TVN:

Renata Kaczoruk pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim najnowszym projekcie –  filmie dokumentalnym poświęconym życiu modelek. Prowadzący program oczywiście zahaczyli o udział ukochanej Kuby Wojewódzkiego w programie „Azja Express"

– Ja nie przyjmowałam tej przygody jako przygody medialnej. Bardziej chciałam dobiec gdzieś, gdzie mamy dobiec wszyscy, i chciałam to zrobić jak najsprytniej i najefektywniej. Chciałam sprawdzić, na co mnie stać – powiedziała Kaczoruk podczas spotkania.

Renata Kaczoruk wypowiedziała się także o swoim zachowaniu w programie, które przez wiele osób było krytykowane:

– W moim odczuciu ja nie naginałam żadnej z zasad, której byłam świadoma. To nie jest moje modus operandi, nie kieruję się w życiu tym, żeby zrobić coś za wszelką cenę, myślę, że wręcz przeciwnie – tłumaczyła.

Renata Kaczoruk przekonywała także, że po udziale w programie „Azja Express" dostała kilak propozycji zawodowych:

– Na własnej skórze przekonałam się, że to, co działa w małych grupach, wśród najbliższych i znajomych, kompletnie nie ma przełożenia na szerszą publikę. Wcale nie jest tak, że milczenie jest złotem i klasa sama w sobie wygra. Są takie momenty, kiedy trzeba zareagować. Tak samo jest w przypadku rozpoznawalności. Ja nie wiem, w którym kierunku ona pójdzie. Ja teraz mogę z nią zrobić, co chcę – mówiła modelka.

Radio ZET/SI