Rusin o ataku Wojewódzkiego na Rozenek: Dobrze, że stanął w obronie Renaty

Konflikt Renata Kaczoruk-Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan staje się coraz poważniejszy. Najpierw całą sprawę na łamach „Polityki" i „Playboya" postanowił skomentować Kuba Wojewódzki. Teraz opinię na ten temat wyraziła Kinga Rusin. Po której stronie sporu stanęła?

Kuba Wojewódzki stanął ostatnio w obronie swojej dziewczyny, Renaty Kaczoruk, i zaatakował Małgorzatę Rozenek, oskarżając ją o próbę rozbicia małżeństwa Piotra Kraśki. Jego słowa skomentowała Kinga Rusin, przyjaciółki Karoliny Ferestein-Kraśko, żony prezentera „Dzień Dobry TVN".

Wojewódzki broni Kaczoruk

Kuba Wojewódzki na łamach „Playboya" postanowił odnieść się do plotek o jego ukochanej:

– Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego – zdradził dziennikarz, który rzadko udziela wywiadów.

Najgłośniejszy proces w show-biznesie

Wypowiedź Wojewódzkiego odbiła się w mediach szerokim echem. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zapowiedzieli nawet, że podadzą Wojewódzkiego do sądu.

Kinga Rusin, prywatnie przyjaciółka Piotra Kraśki i jego żony, zapytana przez plotek.pl, jak ocenia wypowiedź prezentera, stanęła po jego stronie.

– Od trzech tygodni czekałam na to, żeby Kuba stanął w obronie swojej dziewczyny. Wydaje mi się, że to jest normalne, że facet z którym jestem staje publicznie w mojej obronie. Jeżeli publicznie ktoś na mnie wiesza psy, a jestem z człowiekiem, który mnie zna, szanuje i ceni, a do tego ktoś mnie publicznie słucha, no to przychodzi taki moment, że oczekuję, że wstawi się za mną. Na Renatę jest wylewane wiadro pomyj. Czekałam czy Kuba coś z tym zrobi i po prostu stanie w obronie swojej kobiety. Wydaje mi się, że dobrze, że stanął – przyznała dziennikarka w rozmowie z serwisem plotkarskim Agory.

Radio ZET/SI