Jedna para jest już w finale „Azja Express"

Kolejny odcinek „Azja Express" już za nami. Uczestnicy musieli kopać glinę i poradzić sobie z wielką bryłą lodu. Poznaliśmy także pierwszą parę, która wystąpi w finale programu. To Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Czy dzielne aktorki wygrają program? 

Azja Express: coraz bliżej finału

W programie osiem par musiało przemierzyć cztery kraje: Wietnam, Laos, Kambodżę i Tajlandię. Do pokonania mieli ponad 500 kilometrów. O transport i nocleg muszą zatroszczyć się sami. Komu uda się wygrać program? Przekonamy się już niebawem, na razie wiemy: kogo na pewno zobaczymy w finale. To Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska.

Wyścig „Azja Express" trwa w  najlepsze. Uczestnicy są coraz bliżej finału, nic więc dziwnego, że rywalizacja staje się bardziej zacięta. Tym razem start kolejnego etapu miał miejsce w Phnom Penh w Kambodży. Uczestnicy musieli dotrzeć do Andoung Chron i wykonać kolejną misję, by znaleźć się w Andoung Rusey, gdzie rozegrała się walka o amulet. Następnie musieli zmierzyć się z jednym zadaniem w Chong Koh, a później udali się na wyścig do Battambang, gdzie na jedną z par czekał immunitet.

Azja Express: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska w finale

Na mecie okazało się, że to właśnie Agnieszce i Marii udało się dowieźć najcięższy kawałek lodu (28 kilogramów). Reszta uczestników nie mogła w to uwierzyć, że to właśnie teoretycznie najsłabsze fizycznie dziewczyny poradziły sobie z tym zadaniem najlepiej. Piękne aktorki mogły jednak liczyć na pomoc mężczyzn, którzy lodówkę z ciężkim lodem przenieśli do końca, dzięki czemu to właśnie one dostały się do finału „Azja Express". 

Immunitet zdobyły Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Radio ZET/SI