Azja Express: finał już 30.11.2016

To już finał! Trzy pary, Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, powalczą o zwycięstwo w pierwszej edycji„Azja Express". Któremu z duetów uda się wygrać kontrowersyjne show? Przekonamy się już 30 listopada o godzinie 21.30 w TVN.

Po kilkunastu morderczych wyścigach we flagowym programie jesiennej ramówki TVN zostały już tylko trzy finałowe pary: Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Komu uda się zdobyć nagrodę pieniężną za amulety?

Azja Express: finał już 30 listopada o 21.30 w TVN

Już 30 listopada poznamy najdzielniejszą parę programu. Po 21.30 dowiemy się, czy show wygra duet żeński, męski czy mieszany. Przypomnijmy, że  w maju 2016 celebryci pojechali do Azji, gdzie ścigali się ze sobą, przemierzając cztery kraje – Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. W każdym odcinku pokonywali długi dystans, mieli jednak ze sobą jedynie jednego dola dziennie. Wszyscy musieli więc sami zorganizować sobie nocleg, transport i pożywienie. Drużyna, która docierała jako ostatnia do mety, odpadła z programu.

Wszyscy uczestniczy 1. edycji „Azja Express"

Z programem pożegnali się dotychczas:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Renata Kaczoruk i Weronika Budziło
Hanna Lis i Łukasz Jemioł
Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański
Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak

Azja Express: finał już 30 listopada 2016

Format „Azja Express" zadebiutował w Holandii w 2004 roku. Dotąd został zrealizowany przez stacje telewizyjne między innymi w Belgii, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, Hiszpanii czy Kolumbii. Wiadomo już, że w Polsce wystartuje druga edycja: dotąd jednak nie podano oficjalnie uczestników.

Radio ZET/SI