Azja Express: finaliści show TVN już znani!

W półfinale „Azja Express" z programu odpadli faworyci: Pascal Brodniki i Paweł Dobrzański. Kto wygra finał show TVN? Przekonamy się już za tydzień! 

W programie TVN zostały już tylko trzy finałowe pary: Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Komu uda się wygrać program? Przekonamy się już za tydzień. Wielki finał „Azja Express" – w środę 30 listopada o 21:30 w TVN.

Azja Express: półfinał

Jako pierwsi na metę dotarli Iza i Leszek, tuż za nimi – Ludwik i Michał. Tym samym Pascal i Paweł musieli pożegnać się z programem, bo Agnieszka i Maria miały już zapewniony udział w finale dzięki zwycięstwu z wyścigu polegającym na przeniesieniu bryły lodu. – Umiemy przegrywać i tak jest po prostu – podsumował wyścig Pascal. 

Azja Express: finał już 30 listopada

Przypomnijmy, że program „Azja Express” jest realizowany na podstawie holendersko-belgijskiego formatu „Peking Express” program, w którym bierze udział osiem duetów. W pierwszej edycji kontrowersyjnego show można było oglądać m.in. uczestników takich jak: Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Agnieszka Włodarczyk, Iza Miko, Leszek Stanek, Pascal Brodnicki, Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan. Program prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.

Azja Express: finaliści

Finał będzie można obejrzeć w TVN już w w środę 30 listopada o 21:30 w TVN. W finale wystąpią pary: : Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. 

Radio ZET/SI