Azja Express: Renata Kaczoruk odpadła z programu

10. odcinek programu „Azja Express" za nami. Z programu odpadły Renata Kaczoruk i Weronika Budziło. Zobacz, co działo się w dziesiątym odcinku show TVN. Kto jeszcze ma szansę na wygraną?

Akcja pierwszego zadania odbywała się na plantacji drzew kauczukowych. Pierwszym zadaniem był tradycyjnie wyścig. Para, która miała zameldować się pierwsza w punkcie kontrolnym, stanęła do rywalizacji o amulet z Agnieszką i Marią (w poprzednim odcinku zdobyły immunitet.)

Azja Express odc. 10.: Renata Kaczoruk odpadła z programu

Upał bardzo dawał się uczestnikom we znaki. Niektórzy mieli sporo szczęścia, np. Michał i Ludwik nocowali u miejscowego boksera, który poczęstował ich nawet śniadaniem. Zadanie, które mieli wykonać uczestnicy, niemal każdego wprawiło w osłupienie. Polegało na tym, że jedna osoba miała przenieść tarantulę, a druga ją zjeść. Na szczęście – pająk był wcześniej usmażony. I choć Pascalowi ten nietypowy posiłek bardzo smakował, Renata i Weronika nie poradziły sobie z zadaniem. Dziewczyny jednak nie poddawały się. W następnym zadaniu uczestnicy mieli zrobić sobie tatuaż. Ci, którzy zdecydowali się na prawdziwy, mogli popłynąć promem, co było sporą oszczędnością czasu. Nawet Weronika zgodziła się na ozdobę, choć wcześniej zarzekała, że nie lubi tatuaży. Pascal, Paweł, Michał i Ludwik na promie zawiązali sojusz przeciw Renacie. – Nasze teamy mają za wiele do zarzucenia Reni. Zawarliśmy sojusz z Pascalem i Pawłem – powiedział Żurawski i już było wiadomo, że mężczyźni nie odpuszczą.

Azja Express: dziewczyna Wojewódzkiego pożegnała się z programem 

Na metę pierwsi oraz drudzy dotarli członkowie paktu. Jako trzecie zameldowały się Renata i Weronika, za co musiały opuścić program. Chłopakom w końcu udało się wyeliminować dziewczyny, które w poprzednim odcinku dostały karę za niewykonanie zadania. Dzięki temu Leszek i Iza, mimo że zajęli miejsce czwarte, zostali w programie.

Radio ZET/SI