Za nami pierwszy odcinek „Azja Express". Wszyscy mówią tylko o Rozenek

 „Azja Express" to flagowy program jesiennej ramówki TVN. Za nami pierwszy odcinek show. Jak poradzili sobie uczestnicy w dalekiej Azji. Gdzie i kiedy będzie można oglądać powtórki oraz kolejne odcinki programu?

Osiem gwiazdorskich par - Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Renata Kaczoruk z Weroniką Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko i Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Michał Żurawski razem z Ludwikiem Borkowskim – wyjechało do południowej Azji, aby wziąć udział w szaleńczym wyścigu. 

Program, na który wielu widzów czekało już od początku wakacji, powstał na bazie holenderskiego formatu „Peking Express", który zadebiutował w 2004 roku. Od tamtej pory jego kolejne wersje pokazywane były w wielu krajach świata, choć jak przyznał Edward Miszczak w „Dzień Dobry TVN" – nie wszyscy byli tak odważni, by puścić ten program u siebie.

Już pierwszy odcinek programu wzbudził wielkie emocje. Komentujący byli zgodni, że najwięcej uwagi skupiała Małgorzata Rozenek, która zabłysnęła już jakiś czas temu opowieściami o sobie jako polskiej Viktorii Beckham. 

Kto wygrał?

Pierwsze zawody były sprawdzianem radzenia sobie podczas męczącej trasy. Chodziło o dotarcie z jednego miasta do drugiego – odległość wynosiła ponad 100 km. Jako pierwsza na miejsce dotarli: Izabela Miko z Leszkiem Stankiem. Zaraz po nich do celu przybyli Radosław Majdan razem z  Małgorzatą Rozenek. Trzeci na mecie był Pascal Brodnicki w towarzystwie Pawła Dobrzańskiego. Dla zwycięzców przygotowano drugie zadanie – przepłynięcie łódką po ryby i ich sprzedaż na targu. Tutaj, co było do przewidzenia, zwyciężyła drużyna Pascala Brodnickiego.

Gdzie oglądać?

Program „Azja Express" będzie można oglądać w każdą środę o 21:30 w TVN. Powtórka pierwszego odcinka zaplanowana jest na 10 września o 14:55. Po telewizyjnej premierze 1. odcinek Azja Express będzie można oglądać także online w serwisie player.pl.

Radio ZET/SI