BBC Dad sparodiowany przez kobietę. Tak zachowałaby się pracująca mama

Kilka dni temu prawdziwym hitem sieci stał się materiał, zrealizowany przez BBC, w którym politolog Robert E. Kelly udziela wypowiedzi na temat sytuacji politycznej w Korei Południowej. Nagle do pokoju wpadają jego dzieci. Film ten stał się hitem internetu i doczekał się właśnie parodii, która ukazuje, co w takiej sytuacji zrobiłaby kobieta. Gotowanie, mycie klozetu, a nawet rozbrajanie bomby to dla niej żaden problem.

Mężczyzna, który nagrywał dla BBC program na żywo stał się bohaterem całej sieci. Filmik, na którym udziela wywiadu jako ekspert, gdy nagle do pokoju wpadają dzieci - a chwilę po nich kobieta, prawdopodobnie niania, przerażona faktem, że maluchy przeszkadzają ojcu w pracy - rozniósł się po sieci i obejrzały go miliony osób na całym świecie. Sporą sławę zyskał także w Polsce. Nic dziwnego, że pojawiać się zaczęły parodie tego materiału. "BBC Dad", bo takim mianem okrzyknięto bohatera filmiku, w jednej z parodii został zamieniony na kobietę. Twórczyni przeróbki postanowiła pokazać, jak wyglądałby znany materiał, gdyby zamiast ojca bohaterką była mama.

Jak więc to by wyglądało? No cóż - zgoła inaczej. Kiedy dziecko zaczepia mamę, ta zamiast je odpychać ręką, bierze je na kolana i jeszcze daje mu butelkę z piciem. kiedy pojawia się maluch w chodziku, wyciąga do niego grzechotkę. Potem jeszcze przygotowuje pieczeń na obiad, czyści męską koszulę, myje klozet, wysłuchuje męża narzekającego na skarpety, a nawet rozbraja bombę. Zobaczcie tę parodię poniżej.

Pod filmem pojawiło się już kilkadziesiąt komentarzy, w których internauci sprzeczają się o to, co tak naprawdę pokazuje ten film. To, że kobiety mają bardziej podzielną uwagę, niż mężczyźni? A może to, że nadal, niestety, często tak jest, że choć kobieta pracuje zawodowo, to i tak cały "dom" spada na nią? Jak sądzicie?

RadioZET.pl/SA

Więcej: