Bake Off - Ale Ciacho: kto wygrał kulinarne show TVP2?

Finał "Bake Off - Ale Ciacho" odbył się w poniedziałek 7 listopada. Trójka finalistów - Małgorzata Rybacka, Antoni Rochala i Agata Dobrzykowska - walczyła o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. Jak zakończył się ostatni odcinek "Bake Off"? Kto wygrał?

Kulinarne show "Bake Off - Ale Ciacho" w TVP 2 dobiegło końca. Finał programu upłynął uczestnikom na przygotowaniu tart oraz tortu. W trakcie programu oceniane były m.in. umiejętności techniczne wykonawców, a także wygląd i oczywiście smak wypieków. W finale udział wzięła trójka uczestników - Małgorzata Rybacka, Antoni Rochala i Agata Dobrzykowska. Kto wygrał "Bake Off"?

Gosia Rybacka zwyciężczynią "Bake Off"

Zwyciężczynią kulinarnego show Dwójki okazała się Małgorzata Rybacka, która zdobyła tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. Gosia ma 36 lat i pochodzi z Lubrańca. Jest żoną i matką dwóch synów. Pieczeniem zainteresowała się niedawno, mimo to jej talent sprawił, że udało się jej trafić do finału programu „Bake Off – Ale Ciacho!" i pokonać pozostałych finalistów. Oprócz tytułu Gosia Rybacka zgarnęła nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych.

Czy będzie 2 sezon "Bake Off - Ale Ciacho"?

W ten sposób pierwszy sezon polskiej edycji programu dobiegł końca. Czy doczekamy się kolejnego? Tego na razie nie wiadomo. Pewne jest, że program cieszył się w Polsce ogromnym zainteresowaniem, a oprócz tego polską edycją "Bake Off – Ale Ciacho!" zachwycały się niedawno brytyjskie media. "Kochamy polską wersję programu, w dużej mierze ze względu na niezwykłe podobieństwo do brytyjskiego odpowiednika – wykwitnie wyglądające wypieki, ciekawscy jurorzy, uśmiechnięci, ale zdenerwowani zawodnicy i namiot "Bake Off", który wygląda identycznie jak nasz" - telemagazyn.pl cytuje brytyjski magazynu Metro.

Jak dobrze znasz państwa i ich stolice?

Rozwiąż QUIZ
Flagi państw świata
Więcej: