„Moim marzeniem jest wygrać ten program”. Balet 14-latka skradł milion serc

„Urodziłeś się, by tańczyć” – usłyszał po swoim występie w brytyjskim „Mam talent” 14-letni Jack Higgins. Nawet jeśli nie lubicie baletu, powinniście zobaczyć Jacka w akcji. Tak wygląda nastolatek, który swoim talentem uciera nosa hejterom.

To jeden z najbardziej wzruszających występów tanecznych w wykonaniu dziecka, jaki widzieliśmy. Chłopiec rozbroił jury i publiczność nie tylko emocjonalnym tańcem, ale przede wszystkim szczerością.

Jack Higgins ma 14 lat, tańczy od 5. roku i jest świadomy swojego obycia ze sceną. Przed występem powiedział, że największym marzeniem byłaby wygrana „Mam talent”. Ta nieskromna odpowiedź może sugerować, że jest zbyt pewny siebie. Ale to nie prawda.

Cisza, jaka nastała po jego występie, łzy publiczności i wzruszenie Jacka, kiedy przyznał, że niektórzy naśmiewają się z tej „niemęskiej pasji” podbiły serca miliona widzów.

Zapraszamy Was na 5-minutową podróż do świata wrażliwego tancerza.

Podpisujemy się pod opinią jury – Jack urodził się, by tańczyć i powinien robić to całe życie.

Taniec inny niż wszystkie

Najnowsza edycja brytyjskiego „Mam talent” przyciąga przed telewizory coraz większą rzeszę widzów. Nic dziwnego. Jest wiele występów, które zachwyciły nie tylko jury, ale także internautów.

W drugim tygodniu przesłuchań wystąpili Violet z Holandii i Antonino z Włoch, którzy między innymi tworzą formację Another Kind of Blue. Para zaprezentowała piękny taniec, który dodatkowo wspierany był przez zapierające dech w piersiach wizualizacje.

Oglądając ich choreografię, odnosi się wrażenie, że uczestniczymy w historii opowiadanej przez tancerzy. Nie wierzycie? Obejrzyjcie ten film.

Sztuka wymaga cierpliwości

Za to widzowie szwajcarskiego „Mam talent” przeżyli rozczarowanie z powodu… niecierpliwych jurorów. W jednym z odcinków wystąpiła malarka.

Pokaz rozpoczął się ciekawie. Uczestniczkarozstawiła tablicę i zaczęła tworzyć swoje dzieło za pomocą kredy, flamastrów i lakieru do włosów. Niestety ,wydłużający się pokaz zaczął nudzić jurorów talent show. Jeden po drugim naciskali przycisk, który eliminował uczestnika z programu. Dziewczyna nie przeszła eliminacji, ale dzieło jakie stworzyła, rzuciło widzów na kolana.

Jak oceniacie balet w wykonaniu 14-latka?

Radio ZET/SJ

Więcej: