Szydło udziela wywiadu. Nagle nad jej głową pojawia się tajemnicza ręka

Podczas wywiadu Beaty Szydło doszło do śmiesznej wpadki. Gdy pani premier odpowiadała dziennikarzowi TVP Info na pytania, zza kadru wychyliła się nagle tajemnicza ręką, która poprawiała fryzurę Szydło. Dziś zabawny film krąży po całej sieci.

To miał być zwyczajny wywiad. Pani premier udzieliła pojawiła się w programie „Dziś wieczorem", gdzie opowiedziała o tym, co udało osiągnąć się jej gabinetowi w ciągu roku od zaprzysiężenia. – Nie uniknęliśmy błędów, różnimy się od poprzedników tym, że wyciągamy wnioski, naprawiamy to co nam nie wyszło. Nie udało nam się wprowadzić pewnych zmian jak podatek handlowy, ale wysłuchaliśmy głosu ludzi, którzy powiedzieli, że to nie są dobre rozwiązania – opowiadała Beata Szydło. Dodała także, że jej rząd był pierwszym, który zrealizował [wcześniej obiecane projekty – przypomina S.I.] skierowane do rodzin”.

Nic nie wskazywało na to, że w poważną przemowę Szydło wplecie się nagle wątek jak z amerykańskiej komedii. Ale nagle – tuż nad głową pani premier pojawiła się ręka mężczyzny, który zaczął poprawiać fryzurę pani premier. Ta jednak – przyzwyczajona zapewne do tego typu zabiegów – pozostała zupełnie niewzruszona. Nie zdawała sobie bowiem sprawy, że „tajemniczą rękę" dostrzeże także kamera. Zresztą zobaczcie to sami!

Radio ZET/SI