Z castingu wprost do półfinału. Dojrzały występ 14-latki w „Mam talent” [WIDEO]

We włoskiej edycji „Mam talent” udział wzięła wyjątkowa 14-latka. Beatrice Bonetti jurorów i publiczność zaskoczyła pięknym wykonaniem piosenki „Redemption song” Boba Marleya.

Beatrice Bonetti śpiewała tylko przy akompaniamencie swojej gitary. Utwór wywołał ciarki na skórze jurorów i publiczności. Piękny i dorośle brzmiący głos zachwycił wszystkich.

Nastolatka została nagrodzona oklaskami na stojąco i złotym przyciskiem, który odsyła kandydata wprost do półfinału. To ogromne wyróżnienie. Każdy z jurorów może użyć tego przywileju tylko raz na całą edycję.

A jak wypadła w porównaniu do legendarnego wokalisty?

Utalentowani uczestnicy

Beatrice Bonetti to nie jedyne dziecko, które zauroczyło jurorów. Podobnie było w przypadku Beau Dermott - 12-latki, która wzięła udział w brytyjskiej edycji „Mam talent”. Dziewczynka zaśpiewała „Defying Gravity” z musicalu „Wicked” i tym wykonaniem podbiła serca wszystkich. Nastolatka została również nagrodzona złotym przyciskiem. 

Nie wszystkie talenty są jednak sprawiedliwie oceniane. Przekonała się o tym uczestniczka szwajcarskiego talent show. Długi pokaz znudził jurorów do tego stopnia, że wcisnęli przycisk eliminujący. Nie spodziewali się jednak, że efekt końcowy będzie zasługiwał na odesłanie uczestniczki do półfinału. Wszyscy bardzo żałowali swojej decyzji

Podobał Ci się występ 14-latki? 

Radio ZET/MB

Więcej: