12-latka śpiewa jak dorosła. Jurorzy „Mam talent” nacisnęli złoty przycisk [WIDEO]

W brytyjskiej edycji „Mam talent” pojawiła się niezwykła uczestniczka. 12-letnia Beau Dermott zaśpiewała bardzo trudną piosenkę - „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Występ przyprawił wszystkich o gęsią skórkę.

Już podczas pierwszych taktów muzyki, jurorzy i publiczność oniemieli z wrażenia. Głos dziewczynki brzmiał bardzo dojrzale. Swoim śpiewem i aranżacją utworu doprowadziła do łez niejedną osobę siedzącą na publiczności. Wzruszenia nie kryła również rodzina dziewczyny.

Dziewczyna została nagrodzona brawami na stojąco. Wszyscy piszczeli, krzyczeli i skakali. Publiczność skandowała. Namawiali jurorów do wciśnięcia złotego przycisku, który odsyła uczestnika bezpośrednio do półfinału. 

Amanda Holden dała się przekonać. 

Film z jej występu wyświetlono w serwisie YouTube już ponad 600 tys. razy

Musical „Wicked”

„Wicked” to musical, który powstał na podstawie książki „Wicked: Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu Gregory'ego Maguire”. W przedstawieniu opowiedziana jest historia opowiedziana z perspektywy czarownic z krainy Oz.

Która wersja Wam się bardziej podoba? 

Wyjątkowe osobowości w „Mam talent”

Ostatnio jurorzy użyli złotego przycisku w hiszpańskiej edycji „Mam talent”. Pochodząca z Wysp Kanaryjskich Ramos zaprezentowała śpiew operowy, który już wtedy wprawił w osłupienie jurorów. Jednak to nie był koniec jej występu. W pewnym momencie muzyka poważna zaczęła się nakładać się z rockowym brzmieniem. Publiczność w studiu i jurorzy byli przekonaniu o tym, że wystąpiły problemy techniczne. Nic z tych rzeczy! Operowa aria zamieniła się w utwór zespołu AC/DC „Highway to Hell”.

W pewnym momencie muzyka poważna zaczęła się nakładać się z rockowym brzmieniem. Publiczność w studiu i jurorzy byli przekonaniu o tym, że wystąpiły problemy techniczne. Nic z tych rzeczy! Operowa aria zamieniła się w utwór zespołu AC/DC „Highway to Hell”. To wykonanie zaskoczyło wszystkich

Zdarza się i tak, że jurorzy przycisną przycisk, który eliminuje z programu i potem tego żałują. Tak było w przypadku uczestniczki w szwajcarskim „Mam talent”. Dziewczyna rozstawiła tablicę i zaczęła tworzyć swoje dzieło za pomocą kredy, flamastrów i lakieru do włosów. 

Niestety wydłużający się pokaz zaczął nudzić jurorów talent show. Jeden po drugim naciskali przycisk, który eliminował uczestnika z programu. Finał zaskoczył wszystkich. Uczestniczka na koniec obsypała bezkształtny malunek mąką. Wtedy wszyscy członkowie jury oniemieli. Ich oczom ukazała się męska twarz. Od razu żałowali swojej decyzji i przepraszali uczestniczkę za pochopne naciśnięcie przycisku eliminującego. 

Radio ZET/MB

Więcej: