Biedna kontra bogata matka z dzieckiem. Zobacz, jak wielką siłę ma pieniądz [WIDEO]

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie pieniędzy to istna siła. Jeśli jesteś ich posiadaczem, to masz w życiu łatwiej. Jesteś lubiany, szanowany i dobrze traktowany. Ten eksperyment jest na to świetnym przykładem.

Dwie młode matki, jedna bogata, druga biedna. Obie wychodzą na ulicę z dzieckiem na rękach i proszą obcych ludzi o symboliczne dwa dolary, które chcą wykorzystać do zakupu czegoś, dla ich maleństwa. Reakcje ludzi są obłędne i zaskakujące. Doskonale widać, jak ogromną rolę odgrywa posiadanie pieniądza.

Kobiety lecą na kasę?

YouTuber Josh Paler słynie z przeprowadzania eksperymentów społecznych dotyczących kwestii majątkowych. Ostatnimi czasy postawił sprawdzić, ile prawdy jest w tym, że kobiety lecą na bogatych mężczyzn.

Ten eksperyment społeczny wygląda bardzo podobnie, do tego z matkami. Dwóch mężczyzn zaczepia atrakcyjną kobietę, która samotnie siedzi w kawiarni. Pierwszy z nich, to skromnie i normalnie ubrany facet, który podchodzi do pięknej kobiety i usiłuje ją zaprosić na randkę. Drugi starający się o wyjście z blondynką, to zamożny, przystojny biznesmen. Jak myślicie? Którego mężczyznę wybrała pijąca kawę piękność?

Radio ZET/TP

Więcej: