Rozenek w reklamie Biedronki [WIDEO]

Małgorzata Rozenek została nową gwiazdą Biedronki. Reklamuje oczywiście środki służące do utrzymania czystości w domu. Zobaczcie spot na stronie radiozet.pl.

Małgorzata Rozenek w reklamie Biedronki

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia nazwisko numer jeden w kategorii prowadzenia domu. Kto inny potrafiłby z taką precyzją przeprowadzić test białej rękawiczki? Nic więc dziwnego, że Biedronka postanowiła zaprosić ją do reklamy środków do dbania o dom. „Dobry wybór produktów do sprzątania domu to połowa sukcesu. Wtedy reszta dzieje się w mgnieniu oka" – radzi Perfekcyjna Pani Domu w spocie kampanii dyskontu.

Gwiazda ubrana w stylu retro przywodzi na myśl idealne panie domu z amerykańskich reklam lat 50. i 60. Rozenek reklamuje zarówno marki własne dyskontu, jak i sprzęty oraz środki do sprzątania większych producentów. 

Kampania Biedronki z jej udziałem to kolejny dowód na to, że Małgorzata Rozenek nie ma zamiaru zniknąć z mediów. Choć program „Perfekcyjna Pani Domu” nie doczekał się kontynuacji, w ofercie TVN Style zobaczyć możecie nowy telewizyjny program żony Radosława Majdana. Produkcja „W dobrym stylu” to skarbnica porad z zakresu przygotowywania przyjęć, dekorowania wnętrz, remontów, aranżacji przestrzeni czy niespodziewanego spotkania ze znajomymi. 

Zobacz reklamę Biedronki „Wiosenne porządki:

RadioZET.pl/SI