Pancerny smartfon w Biedronce. Nowa oferta dyskontu!

Polski producent telefonów komórkowych i smartfonów – firma myPhone – wyprodukowała nowy, pancerny smartfon. Telefon od 3 października jest dostępny w ofercie Biedronki! Czy będzie sprzedażowym hitem?

Pancerny smartfon został wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można swobodnie rozszerzyć o 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzenie slotowi na kartę microSD. Nowy Titan ma także aż dwa aparaty: główny 5,0 Mpx i przedni 0,3 Mpx.

Telefon Biedronki ma oczywiście podstawowe opcje smartfonów – Wi-Fi, Bluetooth i GPS. Wyposażony jest także system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

Nowy produkt portugalskiego dyskontu odporny jest także na upadki z wysokości do 1,5 m, a jego odporność na zabrudzenia, kurz i wodę potwierdza certyfikat IP68. Jest to więc idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią dalekie podróże albo nie umieją się obchodzić delikatnie ze swoim sprzętem.

Produkt dostępny jest w kolorze srebrnym. Jego sprzedaż ruszyła 3 października w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. Telefon kosztuje 499,00 złotych.

Radio ZET/SI