Mariah Carey zbanowana na billboardach w USA!

Ocenzurowano billboardy z Mariah Carey. Artystka wydała sporą sumę pieniędzy na promowanie swoich nadchodzących występów w Las Vegas. W ramach promocji powstały plakaty, które nie wszystkim się spodobały. Co na nich było?

24 sierpnia Mariah Carey rozpocznie serię koncertów w Las Vegas. Do 11 września da tam aż dziewięć występów, dlatego postanowiła dobrze zadbać o to, by bilety sprzedały się co do jednego. W ramach działań promocyjnych wydała ponoć dużą sumę na zdjęcia, które ukazać się miały na billboardach w pobliżu lotnisk w Burbank i Orange County, z których do Vegas lecieć będą tłumy jej fanów. Niestety, jak donoszą zagraniczne media, władze lotnisk uznały, że plakaty są „zbyt seksowne”, by mogły wisieć. Problem polega na tym, że artystka na zdjęciu odsłania zbyt wiele, a jej piersi są ledwie zakryte przez skrawek złotego materiału. Podobno nawet Caesars Palace, gdzie odbywać się mają koncerty wokalistki, rozważa ocenzurowanie takiej wersji „powitalnego billboardu”. Nie wiadomo jednak czy tak się stanie, bo artystka nalega na to, by plakaty pojawiły się w oryginale, ukazując całe jej piękno.

Jak wygląda zbanowany plakat Mariah Carey? W Internecie już pojawiają się pierwsze zdjęcia – niestety także ocenzurowane.

Seria koncertów w Las Vegas, które Mariah Carey rozpoczyna już za kilka dni, związana jest z promocją jej albumu kompilacyjnego „#1 to Infinity”, który wydała w 2015 roku. Tymczasem fani artystki czekają na nową muzykę. Ostatni studyjny album Carey wydała w 2014 roku, ale od dłuższego już czasu pracuje nad świeżym materiałem. Miejmy nadzieję, że na pierwszy singiel możemy liczyć już niebawem.

Więcej: