Kciuk siostry to wszystko, czego do szczęścia potrzebował ten niemowlak [WIDEO]

Bliźnięta łączy wyjątkowo silna więź. Razem się wychowują, dorastają i rozwijają. Gdy jedno płacze, drugie też zaczyna. Ale nie zawsze tak jest. Zobacz, jak zbawiennie może działać jedno dziecko na drugie.

Rodzice zazwyczaj są bardzo dumni z relacji, jaka łączy takie rodzeństwa. W internecie jest wiele filmów, w których bliźnięta grają główne role.

Jeden z nich został już odtworzony prawie 700 tys. razy w zaledwie tydzień. Można na nim zobaczyć, jak mama położyła sześciotygodniowe bliźnięta spać. Dziewczynka od razu zasnęła. Natomiast chłopiec był marudny. Kobiecie udało się zarejestrować ich niezwykłe zachowanie. Maluch w pewnym momencie zaczął płakać. Obecność i pomocna dłoń jego siostry sprawiły, że dziecko się uspokoiło

Niemowlak wziął palca swojej siostry do buzi i zaczął go ssać. Z każdą upływającą chwilą, maluch był coraz bardziej spokojny. 

Jak myślicie, malutka dziewczynka chciała uspokoić swojego braciszka, czy zrobiła to tylko dlatego, żeby móc spokojnie spać? :)

Jak to jest mieć bliźniaka?

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest wstać z łóżka i zobaczyć swoją twarz u innej osoby? 

Podobno każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Jakie jest jednak prawdopodobieństwo, że go spotkamy? Pewien pasażer samolotu przeżył małe zdziwienie, kiedy zajął swoje miejsce w samolocie, a obok niego siedział… jego klon. 32-letni Neil Douglas kupił bilet, przeszedł odprawę i wszedł do samolotu. Ze znalezieniem swojego miejsca również nie miał żadnych problemów. 

"

Poprosiłem mężczyznę, obok którego miałem miejsce, żeby się troszkę przesunął, bo chciałem schować swoje bagaże. Gdy się do mnie odwrócił nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Pomyślałem, że to ja! – powiedział Douglas cytowany przez portal „The Telegraph”. "

Przypadkowym bliźniakiem” okazał się 35-letni Robert Stirling, który przyznaje, że „nic mu nie wiadomo o tym, że ma jakiekolwiek rodzeństwo”.

Podobna historia spotkała dziewczynę, która zarejestrowała się na portalu „Twin Strangers”. Bardzo szybko znalazła tam swojego sobowtóra. Dziewczyny postanowiły się spotkać. Nawet rodzina jednej z nich miała problem z rozróżnieniem dziewczyn. „Bliźniaczki” spędziły razem kilka dni w Irlandii. To niesamowite przeżycie uwieczniły na filmie. Obiecały, że będą spotykać się regularnie.

Radio ZET/MB