Bloger modowy zrobił sesję zdjęciową w Auschwitz

Tego jeszcze nie było! 22-letni Ruben Dominguez, początkujący bloger modowy z Hiszpanii, pochwalił się na swoim Instagramie sesją modową, którą wykonał... w Auschwitz.

Ruben Dominquez jest miłośnikiem luksusowych marek, pięknych gadżetów i zdjęć selfies w kalifornijskim stylu. Szafiarz z Hiszpanii (rocznik 1994) przyjechał ostatnio do Polski, gdzie zrobił sobie mnóstwo kolorowych fotografii. Oprócz fotek przy warszawskiej Syrence, obok Hard Rock Cafe  czy pod jednym z kościołów, wrzucił do sieci zdjęcia, na których z torebką marki Louis Vuitton pozuje na terenie byłego obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

Gdy o tym incydencie napisały zagraniczne media, początkujący bloger usunął zdjęcia z profilu. Ale oczywiście internet nie zapomina, bo fotki z jego „sesji zdjęciowej" w mig rozprzestrzeniły się po Twitterze. Internauci oczywiście nie kryli oburzenia zachowaniem chłopaka. Byli co prawda tacy, którzy bronili blogera i tłumaczyli jego głupotę zwyczajnym brakiem niewiedzy. Reszta na zostawiła na Rubenie suchej nitki.  

Cóż, rzeczywiście nie było to zbyt mądre. 

Radio ZET/SI