Natalia Rybicka jako "Blondynka" zamiast Joanny Moro w 5. sezonie serialu [GALERIA]

Natalia Rybicka jako tytułowa "Blondynka" w piątym sezonie produkcji. Kiedy serial wraca na antenę? Premiera już wkrótce!

Natalia Rybicka jako "Blondynka" w 5. sezonie produkcji. Hitowy serial wkrótce wraca na antenę. Premiera "Blondynki" zaplanowana została na 4 grudnia. W nowej serii, której główna akcja tradycyjnie rozgrywać się będzie w urokliwej miejscowości Majaki, pojawią się nowe postacie, które wpłyną na bieg wydarzeń. Co spotka Sylwię Kubus, czyli tytułową blondynkę z popularnego serialu?

Kiedy premiera 5. sezonu "Blondynki"?

Pierwszy odcinek nowych przygód sympatycznej pani weterynarz z debiutującą w tej roli Natalia Rybicką zaplanowany jest na niedzielę 4 grudnia. Punktualnie o 20.25 TVP1 zaprasza wszystkich widzów serialu. Tych z sezonu na sezon przybywa. Każdą serię śledziła kilkumilionowa widownia. Jak będzie tym razem? Czy Natalia Rybicka w roli "Blondynki" zyska uznanie widzów, tak jak poprzednie odtwórczynie głównej roli - Natalia Pietrucha i Joanna Moro? Która z nich będzie najlepsza?

Co się wydarzy w nowej "Blondynce"?

Na pewno spodziewać się możemy wielu ciekawych wątków, nowych postaci i wydarzeń, z którymi przyjdzie się zmierzyć Sylwii Kubus. Bohaterka nadal pragnie być kochaną. Z kolei dr Kubus poszukuje wielkiej miłości. Kto będzie walczył o serce sympatycznej pani weterynarz?

Urozmaiceniem 5. serii "Blondynki" będą nowe, ciekawe wątki. Pojawią się m.in. uchodźcy, ślub Jasiuni i Jana Fusa, a także zakończenie renowacji w kościele, której podjęła się Jagna. Oprócz tego, w nowej serii nie zabraknie aktorów dobrze znanych już widzom. Pojawią się m.in. Izabela Dąbrowska, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Hanna Śleszyńska, Andrzej Grabowski, Tomasz Borkowski, Krzysztof Pluskota, Magdalena Schejbal, Krystian Wieczorek, czy Marta Ścisłowicz.

Więcej: