Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Nie wierzycie? Zobaczcie ten film

W sieci mnóstwo jest filmów, na których czworonogi posłusznie wykonują sztuczki czy zachowują się w niestandardowy sposób. Jednak to nagranie jest inne od reszty. Przekonajcie się sami!

Mały chłopiec stoi przed swoim czworonożnym pupilem. Nagle prosi go, by się do niego… przytulił. Jaka jest reakcja psa? Można śmiało powiedzieć, że temu bokserowi nie trzeba dwa razy powtarzać…

Ten krótki film w błyskawicznym tempie rozszedł się w internecie. Nagranie po raz pierwszy pojawiło się w serwisie „Rumple” i w ciągu zaledwie dwóch dni wyświetliło je ponad 100 tys. użytkowników. 

Film jest dowodem na to, jak ogromnym przywiązaniem do człowieka charakteryzuje się pies. W komentarzach pod nagraniem pojawia się informacja, że chłopiec, który przytula czworonoga, nie widział się z nim dwa tygodnie.

Są to jedynie domysły, ale mogą one świadczyć o spontanicznej reakcji boksera. 

Pies jako człowiek?

Jeśli do tej pory myśleliście, że cechy człowieka zarezerwowane są wyłącznie dla niego, jesteście w błędzie. Bardzo szybko wyprowadzi Was z niego pies o imieniu Luke.

Luke ma bardzo dziwny, ale zarazem zabawny nawyk. Codziennie wieczorem, gdy jego właściciele wyłączą telewizor, Luke podnosi się ze swojego legowiska i… idzie położyć się spać do łóżka. Jego opiekunowie nagrali reakcje swojego pupila, bo z pewnością nikt nie uwierzyłby na słowo.

W tym miejscu warto również wspomnieć o innym psie, który na co dzień bardzo troszczy się o swojego właściciela. Duncan został tak wyszkolony, aby pomagać swojemu panu w walce z cukrzycą.

Radio ZET/SK

Więcej: