Brad Pitt podejrzewany o agresję wobec dzieci

Aktor Brad Pitt, będący w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie, mógł stosować przemoc psychiczną i fizyczną wobec jednego z sześciorga swoich dzieci – podaje magazyn „People”. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja z Los Angeles.

Jak pisze „People”, dochodzenie zostało wszczęte po „anonimowym doniesieniu” osoby, która była świadkiem agresji ze strony Pitta w czasie lotu prywatnym odrzutowcem. Aktor miał być wówczas pod wpływem alkoholu. Przy zdarzeniu miała być obecna także Angelina Jolie.

„People” podaje, że Pitt zaprzecza, by był agresywny w stosunku do swoich dzieci.  

Angelina Jolie w poniedziałek złożyła w sądzie wniosek o rozwód z Bradem Pittem. Para poznała się w 2003 roku na planie filmu „Pan i Pani Smith”. Pitt był wówczas mężem aktorki Jennifer Aniston. W 2005 roku rozwiódł się z nią. Po kilku latach spotykania się Pitt i Jolie w 2012 roku zaręczyli się. Mają szóstkę adoptowanych dzieci. Jolie chce uzyskać prawo do opieki nad nimi. – Ta decyzja została podjęta dla dobra rodziny – tłumaczyła złożenie wniosku o rozwód. Według Jolie między nią i Pittem wystąpiły „różnice nie do pogodzenia”.

Radio ZET/People.com/MW

Więcej: