Niesamowity występ w „Mam Talent". 28-latek zachwycił jurorów

Owacjami na stojąco zakończył się występ Briana Justina Cruma w amerykańskiej edycji programu „Mam Talent". Publiczność i jurorzy byli oczarowani głosem 28-letniego Amerykanina.

Piosenkarz dotąd zasłynął z tworzenia własnych wersji przebojów innych gwiazd. Na swojej stronie internetowej chętnie zamieszcza covery hitów takich jak „Halo" Beyonce czy „All I Want" Alanis Morissette. W swoim dorobku  ma jednak kilka autorskich pozycji.

Na co dzień Brain pracuje w salonie samochodowym. Dopiero po godzinach oddaje się swojej największej pasji, którą jest muzyką. Fani wokalisty nie opuszczają żadnego z koncertów, które daje on wieczorami w niewielkich pubach.

Na przesłuchaniach 28-letni Crum zaprezentował utwór Queen „Somebody To Love". Wykonanie przeboju zagwarantowało mu awans do dalszego etapu, a  Mel B przyznała, że zakochała się w uczestniku i w innym życiu mogliby stworzyć parę (Brian Justin Crum zdradził wcześniej, że jest homoseksulistą).

Podczas drugiego etapu muzyk zaśpiewał wielki przebój „Creep" Radiohead, a po jego zakończeniu otrzymał owacje na stojąco. 

Radio ZET/SI