W popularnych burgerach są insekty? Przerażające zdjęcie klientki

Burgery wegańskie – wydawałoby się, to dość zdrowa alternatywa dla produktów typu fast food, które zdarza się wegetarianom jeść na mieście. Okazuje się jednak, że niekoniecznie. Jedna z klientek popularnej warszawskiej burgerowni Krowarzywa zamieściła w sieci przerażające zdjęcie. W warzywnej kanapce znalazła bowiem insekty. Jak to możliwe?

Rzeczywiście, wyłaniające się z warzyw insekt nie wygląda zbyt apetycznie – i to zapewne także dla mięsożerców. 

– Gdyby ktoś chciał zjeść cokolwiek w Krowarzywa, to nie polecam. Jakoś można przeboleć wielkość burgera. I to, że jest zimny (brałam na wynos, ale przeszłam z knajpy do pracy - 3 min). Ale jeśli w środku znajdujesz gościa, to jakoś nie chce się jeść dalej. Tym bardziej, że miało być vege. A tu taki robaczek! Był niesmak po zamieszaniu z pracownikami, jest niesmak po zjedzeniu. No, to jakby co to idźcie w innej miejsce. Tam szkoda czasu i hajsu, o! – napisała prawdopodobnie była już klientka Krowyrzywej na Facebooku.

To nie pierwszy skandal z Krowarzywą w tle. Jakiś czas temu była obsługa burgerownia podała firmę do sądu. Chodziło o łamanie praw pracowniczych.

Radio ZET/SI