Ciemniejsza Strona Greya - zwiastun kontynuacji 50 Twarzy Greya już online!

Zwiastun Ciemniejszej Strony Greya właśnie został udostępniony w sieci. Trailer sequela 50 Twarzy Greya zapowiada "brak reguł, brak kar i brak tajemnic". Zobacz zapowiedź 50 Shades Darker.

Ciemniejsza Strona Greya: zwiastun już dostępny w sieci. Widzimy w nim jak dalej wygląda życie bohaterki. Anastasia Steel stoi przed wyzwaniem: razem z Christianem próbuje tworzyć zwykły związek, w którym seks nie odgrywa tak ogromnej roli, jak dotąd. Ale nie oznacza to, że nie będzie ostro, dziko i... jeszcze ciemniej.

W zwiastunie Fifty Shades Darker Ana mówi:

"

Tym razem nie ma żadnych zasad, kar i tajemnic "

Pomimo tytułu okazać się może zatem, że kontynuacja ujawni nam to, czego w Christianie wcześniej nie było widać. Zobaczymy gorącego kochanka, ale też mężczyznę o romantycznym obliczu. Jaka jest więc ta Ciemniejsza Strona Greya? Zwiastun filmu poniżej. Premiera już w lutym 2017. W filmie zobaczymy oczywiście Dakotę Johnson i Jamiego Dornana. Pojawią się także m.in. Kim Basinger czy Rita Ora.

Zwiastun Ciemniejszej Strony Greya

Będzie kolejna, 5 część 50 Twarzy Greya

Jakby emocji związanych z trailerem "Ciemniejszej Strony" było zbyt mało, to okazuje się jeszcze, że powstaje już 5. część "50 Twarzy Greya". E.L. James podzieliła się tą informacją z fanami i jednocześnie opublikowała fragment powstającej powieści. Niestety, nie wszyscy będą pocieszeni, bo po wydaniu książki trudno spodziewać się ekranizacji. Wszystko z tego powodu, że historia, która będzie opowiedziana w 5. części to po prostu "Ciemniejsza Strona Greya" widziana oczami Christiana. Premiera nowej części 50 Twarzy Greya zapowiadana jest na koniec 2017 roku.

Więcej: