Coldplay zagra w Polsce: data, miejsca i ceny biletów [NOWE INFORMACJE]

Koncert Coldplay w Polsce już niedługo! Sugestie polskiego fanklubu zespołu potwierdziły się – koncert odbędzie się w czerwcu 2017 roku. Znamy datę, miejsce koncertu i ceny biletów! Chris Martin i jego koledzy z Coldplay przyjadą do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej album „A Head Full Of Dreams", który ukazał się na początku grudnia 2015 roku.

Coldplay ogłosił koncerty w Europie w ramach trasy A Head Full Of Dreams i jak już potwierdzaliśmy: da koncert także w Polsce. Koncert odbędzie się 18 czerwca 2017 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Będzie to powrót po pięciu latach do Polski (ostatni koncert Coldplay również zagrali w Warszawie w 2012 roku).

Ceny biletów

Przedsprzedaż biletów w cenach od 199 zł ruszy 5 października o 10.00 i potrwa do  6 października do 20.00 stronie Livenation.pl. Sprzedaż ogólna rusza w piątek, 7 października o godzinie 10.00.

Grupa obecnie promuje ostatni studyjny album zatytułowany „A Head Full Of Dreams”, który ukazał się na rynku w grudniu 2015 roku. Sprzedaż  ostatniego krążka przekroczyła aż 4 miliony egzemplarzy.

Fani już nie mogą doczekać się koncertu przypomnijmy, że odbędzie się on 18 czerwca 2017 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. 

Oprócz Polski w 2017 roku Chris Martin i spółka odwiedzą także Niemcy, Francję, Austrię, Belgię, Szwecję, Włochy, Irlandię i Walię.

Radio ZET/SI