Coldplay w Polsce w 2017 - BILETY - kiedy sprzedaż?

Koncert Coldplay w Polsce potwierdzony! Wreszcie, po kilku latach oczekiwania polscy fani się doczekali! Zespół zagra w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Kiedy BILETY i w jakich cenach będą dostępne?

Bilety na koncert Coldplay rozejdą się z pewnością jak świeże bułeczki. Po oficjalnym potwierdzeniu występu grupy w ramach A Head Full Of Dreams Tour w piątek 30 września, teraz przyszedł czas na ogłoszenie daty i miejsca koncertu oraz informacji o biletach. Koncert Coldplay odbędzie się - zgodnie z przeciekami od fanklubu Coldplace.eu - w czerwcu 2017. Dokładnie 18.06 w Warszawie, na Stadionie Narodowym

Coldplay w Polsce w 2017 roku!

Do końca września byliśmy trzymani w niepewności. Wcześniej pisaliśmy Wam o sugestiach od fanklubu i przeciekach - teraz okazało się, że przeciek ten był prawdą! Na swoim Facebooku i Instagramie Coldplay zamieścił wyjątkową informację - gif, na którym widać prostą informację: widzimy rok 2017 i... zobaczcie sami!

Była to zapowiedź kilku europejskich występów, których dokładną rozpiskę także już znamy. Oprócz Polski w 2017 roku Coldplay odwiedzi Niemcy, Francję, Austrię, Belgię, Szwecję, Włochy, Irlandię i Walię i zagra serię halowych koncertów.

Ostatni występ Coldplay w Polsce odbył się w 2012 roku w ramach trasy promującej krążek „Mylo Xyloto”. Zespół zagrał w Warszawie na Stadionie Narodowym dokładnie 19 września. Minęło zatem nieco ponad 4 lata od tamtej wizyty, a w międzyczasie grupa wydała dwie nowe płyty: „Ghost Stories” w 2014 i „A Head Full Of Dreams” w 2015. Jest więc wiele nowego materiału, który można przedstawić polskiej publiczności.

Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie 2017

Przez chwilę nie było informacji o tym, w którym mieście pojawi się Coldplay. Teraz wiemy, że będzie to stołeczny Stadion Narodowy - czyli miejsce, gdzie grupa grała już w 2012 roku. Teraz fani zespołu czekają już tylko na uruchomienie sprzedaży biletów na Coldplay w Warszawie.

Coldplay w Polsce 2017 - BILETY

Ile kosztują bilety na koncert Coldplay w Warszawie? Ceny wejściówek w przedsprzedaży wynosić będą od 199 złotych. Będzie je można nabyć już od 5 października od godziny 10.00. Dwa dni później rusza sprzedaż ogólna.

Więcej: