Kolejny genialny cover przeboju „Hello”. Zobacz niesamowity występ nastolatki

Występ nastolatki w gruzińskim X Factorze zachwycił internautów na całym świecie! Piosenka Adele pt. „Hello” w jej wykonaniu wywołuje zdecydowanie bardziej odczuwalne ciarki niż oryginał.

Ta spokojna piosenka dzięki młodej wokalistce przeistacza się w istny wywoływacz emocji. Dziewczyna ubrana w skromną koszulkę i jeansowe spodnie od pierwszych sekund swojego występu sprawiła, że jury oniemiało, wytrzeszczając oczy z zachwytu. Nastolatka śpiewająca utwór brytyjskiej wokalistki została obdarzona bardzo dojrzałym głosem, który przy refrenie popularnego „Hello” poderwał całą publiczność.

Skromna dziewczyna o imieniu Nina, zebrała owację na stojąco. Cała publika zaczęła krzyczeć, bić brawo, a nawet płakać ze wzruszenia, które zostało wywołane przez „młodą Adele”. O Ninie jest już bardzo głośno na całym świecie.

To nie pierwszy cover piosenki „Hello” w wykonaniu młodej osoby, który powalił na łopatki internautów. 11-letni chłopiec Tryzdin Grubbs od momentu usłyszenia piosenki, zaczął ją śpiewać bez przerwy. Pewnego razu młody chłopak postanowił pochwalić się swoim wykonaniem utworu brytyjskiej wokalistki, który zaśpiewał na jednym z rodzinnych spotkań. Wideo z tego kameralnego występu zostało opublikowane w Internecie i po upływie kilku dni obejrzało je ponad 25 milionów osób!

Wracając jeszcze na chwilkę do Adele i jej piosenki „Hello” to warto sprawdzić mroźne wykonanie coveru przez polską wokalistkę Ewę Farną

Radio ZET/TP

Więcej: