Świetny cover kultowej piosenki „Take on Me”. Duet tego ojca i córki podbija internet

„Take on Me” to przebój, który zawładnął wszystkimi listami przebojów i sprawił, że zespół stał się bardzo popularny na całym świecie w 1985 roku. Cover piosenki zespołu a-ha nagrany przez ojca i jego córkę Amelie podbija internet.

Gitara, cymbałki, bębenki, para słuchawek i mikrofon oraz wielki talent malutkiej Amelii dały nam kolejny genialny cover legendarnej piosenki. Dzięki temu rodzinnemu duetowi możemy się przenieść w szalone lata 90-te, a teledysk potrafi zauroczyć do tego stopnia, że przycisk replay na youtubowym odtwarzaczu będzie użyty co najmniej kilkadziesiąt razy.

Mawia się, że wychowanie dziecka to ogromne wyzwanie dla obojga rodziców, a wychowanie córki to jeszcze większe wyzwanie, tyle że dla ojca. To właśnie ojciec w bardzo dużym stopniu wpływa na charakter swojej pociechy, jej poglądy oraz poczucie wartości.

Ojciec kawalarz

Wiecie jaka jest różnica miedzy Dubajem, a Abu Dhabi? Oraz co to ma wspólnego z Flinstonami? Ten tata opowiedział swojej malutkiej córeczce dowcip i nagrał jej reakcje. Ubaw gwarantowany!

3-latka śpiewa Bohemian Rhapsody

Mama trzyletniej córeczki o imieniu Millie zamieściła na YouTubie nagranie, które prezentuje świetne wykonanie przeboju Queen. Millie podczas podróży samochodem śpiewaBohemian Rhapsody”. Mała dziewczynka czuje się tak pewnie wykonując ten utwór, że aż poucza swojego ojca, który usiłuje jej pomóc.  

Więcej: