Ten chłopak jest mistrzem w naśladowaniu. Zobacz niezwykły pokaz w „Mam talent” [WIDEO]

Samo śpiewanie to nic, w porównaniu do tego, co potrafi ten mężczyzna. W brytyjskiej edycji „Mam talent” wystąpił Craig Ball, który zaprezentował przed publicznością i jurorami niezwykłą umiejętność. Artysta zaśpiewał piosenkę „Wrecking Ball” Miley Cyrus. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że co chwilę zmieniał swój głos. 

Craig Ball jest mistrzem w naśladowaniu innych. Nie robi tego tylko głosem, ale również i mimiką. Jego występ rozbawił do łez publiczność. 

Pierwszy fragment wykonał jako Morgan Freeman. W kolejnej części wcielił się w Myszkę Miki, potem w Christophera Walkena, Justina Petera Löwenbräu Griffina z „Family Guy”, Elma z Ulicy Sezamkowej, Goluma z „Władcy Pierścieni", Świnkę Piggy i Kermita. Na koniec za występ podziękował głosem Scooby Doo. 

Występ bardzo rozbawił jurorów i publiczność. Artysta został nagrodzony brawami na stojąco. 

Naśladowanie dźwięków

Podobną umiejętnością zmieniania barwy głosu popisał się uczestnik w ukraińskiej edycji „Mam talent”. Gennadi Tkachenko jest mistrzem w naśladowaniu dźwięków natury. Mężczyzna idealnie odtwarza dźwięki, które można usłyszeć w przyrodzie - gruchające gołębie, przelatującą pszczołę oraz odgłos wodospadu. 

Nie trzeba naśladować innych, żeby być mistrzem w swoim fachu. Jurorów można zaskoczyć również piękną barwą głosu. Swoim wokalem zachwyciła wszystkich Beau Dermott, która zaśpiewała bardzo trudną piosenkę - „Defying Gravity” z musicalu „Wicked”. Co ciekawe, artystka ma zaledwie 12 lat. Za swój występ została nagrodzona złotym przyciskiem, który odesłał ją wprost do półfinału.

A Wam jak się podobał występ Craiga Balla? :)

Radio ZET/MB

Więcej: