Black Friday to nie wszystko. Jest też Cyberponiedziałek!

Cyberponiedziałek - co to za jest i kiedy wypada? Na kilka dni po popularnym już Czarnym piątku przychodzi kolejny dzień wyprzedaży - tym razem w sklepach elektronicznych. Promocje sięgają nawet 80 procent! Jeśli myślisz o zakupie jakiegoś sprzętu elektronicznego, sprawdź, kiedy jest Cyber Monday 2016!

Cyber Monday to popularne już za granicą święto wyprzedaży, które przyjęło się niemal tak dobrze, jak Czarny poniedziałek. Różnica pomiędzy tymi wydarzeniami polega na tym, co można kupić. O ile Black Friday daje możliwość zakupu niemalże wszystkiego, bo udział biorą w nim sklepy z wielu branż, o tyle już Cyberponiedziałek to wyprzedaże sprzętu elektronicznego i nie tylko. Nazwa w Polsce - podobnie jak z czarnym poniedziałkiem - wzięła się z języka angielskiego.

Cyberponiedziałek - co to za dzień?

W ten wyjątkowy wyprzedażowy poniedziałek w szał zakupów wpaść mogą fani gier, konsol, tabletów, komputerów, smartfonów i innych elektronicznych nowinek. Tańszych zakupów można dokonywać zarówno w sklepach online jaki w tych stacjonarnych. W Cyberponiedziałku udział biorą m.in. sklepy GooglePlay, Amazon, CDP, HTC, Komputronik, PlayStation, Origin, Xbox, T-mobile i wiele innych. Stacjonarnie elektronikę kupić można m.in. w sklepach RTVEuroAGD, Media Markt, Mediaexpert czy Komputronik.

Kiedy jest Cyber Monday?

Szaleństwo wyprzedaży sprzętu elektronicznego odbywa się kilka dni po Czarnym Piątku. Data Cyberponiedziałku ustalona została na 28 listopada, jednak wiele wyprzedaży rozpoczyna się już z Czarnym piątkiem 25.11.i trwa przez kilka dni (lub do wyczerpania zapasów - a te szybko się kurczą!).

Skorzystacie z wyprzedaży w Cyberponiedziałek 28.11.?

Więcej: